יום חמישי, 21 באוקטובר 2010

בתי ספר לברמנים בעולם

בארץ, כמו בעולם, בתי ספר לברמנים זוכים לפופולריות עצומה ואפשר למצוא אותם כמעט בכל פינה בגלובוס. כמובן שלא נוכל לכתוב על כל בתי הספר לברמנים שיש בעולם, אבל ננסה לסקור כמה אזורים בהם יש קורסים שיש סיכוי לא רע שתוכלו למצוא בהם ישראלים.

קורס ברמנים בניו יורק
New York Bartending School ממוקם ברחוב 39 בין השדרה החמישית לשישית, באזור מצוין בלב מנהטן. בית הספר, בעל הסמכה מקצועית מעיריית ניו יורק, מעביר קורס ברמנים של 40 שעות, השמת ברמנים אחרי הקורס ותעודה מקצועית.

קורס ברמנים בלאס וגאס
National Bartending School מעבירה קורסים בלאס וגאס ואזורים נוספי בארה"ב, משך הקורס 60 שעות ואפשר לבחור מתכונת בוקר, צהריים או ערב.

קורס ברמנים בלוס אנג'לס
National Bartenders רשת בתי ספר הפרוסה בכל רחבי ארה"ב ומעבירה קורסים לניהול בר, קורסי ברמנים, קורס פליירינג והשמת עובדים לאחר ההסמכה. לבית הספר יש ותק כבר משנת 1984 ויש לו מספר גדול של סניפים הפרוסים בעיקר ברחבי לוס אנג'לס ופלורידה.

בתי ספר לברמנים באוסטרליה
The Australian School of Bartending מציע לימודי תעודה מוסמכים להכשרת ברמנים, מפעילי בר וגם קורסים להכנת קפה. בית הספר ממוקם בפרברי סידני ועלות הקורסים נעה בין 300 ל-400 דולר אוסטרלי.

בית ספר לברמנים בניו זילנד
The Professional Bar School מציע הכשרות לברמנים, מסעדנים ומלצרים בלוש ערים: אוקלנד, וולינגטון והמילטון


לא בטוח שזה באמת מעניין משהו, ושאפשר לעשות מזה כסף רציני, אבל מי שרוצה יכול לעבור קורס ברמנים גם ב.....הודו, אבל ממש לא נטריח אתכם עם הרשימה.